ביטוח נסיעות לחו"ל

נוסעים בראש שקט

החיים תמיד מלאים הפתעות, אבל יש מקרים שאנו מעדיפים שהפתעות שיפגשו אותנו לאורך הדרך יהיו כאלו שיהיה לנו להם מענה מהיר ורחב, במיוחד אם אנחנו תוך כדי טיול בחו"ל ללא גישה מהירה למערכת הבריאות בארץ.

ברגע שאתם יוצאים מגבולות המדינה, לא משנה אם זה לטיול או לענייני עסקים, כל ביטוחי הבריאות שלכם לא תקפים. על מנת שתוכלו לנסוע בראש שקט ולדעת שיש לך ולילדיך כיסוי לצרכים רפואיים ולנזקי רכוש בלתי צפויים, מומלץ שתרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אצל סוכן שאתה סומך עליו, ביטוח רחב ככל שניתן.
יש לקחת בחשבון שמדובר בביטוח שעל פניו נראה מאוד פשוט אולם מדובר בביטוח מורכב מאוד הכולל סוגים שונים ורבים של כיסויים. דבר זה מחייב הבנה ומקצועיות ואין לסמוך על כיסוי שלפעמים ניתן "בחינם" דרך כרטיס האשראי אשר יכול להיות חלקי ביותר.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב משני סוגי כיסויים:

  • ביטוח רפואי – כיסוי למקרה של בעיות בריאות לא צפויות. הכיסוי משתנה בהתאם לתנאי הפוליסה.
  • ביטוח כבודה – כיסוי למקרה של אובדן או נזק למטען האישי.

למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?

כיוון שחוק ביטוח בריאות ממלכתי ושירותי הבריאות הנוספים הניתנים על ידי קופות החולים תקפים רק בישראל, אתה לא מכוסה מבחינה רפואית כאשר אתה נמצא בחו"ל, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא האפשרות היחידה שלך להיות זכאי לטיפול רפואי במקרה של בעיה רפואית לא צפויה, יש לזכור שמדובר בעלויות מאוד מאוד גבוהות שיכולות להגיע לאלפי דולרים ביום רק בגין אישפוז עוד לפני כל טיפול.
בנוסף, בעת נסיעה לחו"ל עלולים לקרות מצבים של אובדן רכוש או נזק למטען האישי. גם במקרים כאלה כדאי להיות מבוטח על מנת לקבל פיצוי הולם לרכוש שניזוק או אבד.

למידע נוסף אודות: ביטוח בריאות >>

ביטוח נסיעות לחו"ל בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

לכל נוסע יש צורך בביטוח נסיעות המתאים לצרכיו על פי קריטריונים משתנים כגון:

  • היעד אליו הוא נוסע
  • מטרת הנסיעה
  • מצבו הבריאותי של הנוסע

סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מעמידה לרשותך צוות מקצועי שידע להתאים לכל אדם את ביטוח הנסיעות המתאים לו, ובמקרה הצורך להיות זמינים ולעמוד לרשותו בכל שעה.

למידע נוסף על סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>

רשימת ביטוחי נסיעות לחו"ל

כיסוי לאנשים בריאים
ביטוח זה יכסה כל בעייה רפואית שחלילה תצוץ בזמן הנסיעה ואו בעייה הקשורה למטען

ביטוח לתרמילאים
ביטוח זה מתאים לצעירים בנינו בגיל ואו בתחושה אשר מתכננים טיול הכולל פעילויות אקסטרימיות כגון באנג'י סקי סנפלינג וכדומה, הביטוח כולל כמובן כיסוי לאיתור וחילוץ וכן להטסה רפואית.

ביטוח הכולל פיתרון לאנשים עם בעיות רפואיות ואו נשים בהריון
זהו מסלול המתאים למי שיש לו בעיות רפואיות ואו לנשים בהריון, הביטוח נותן מענה מצויין גם לאנשים לאחר ניתוחים ואו אירועי לב שונים

ביטוח לאנשי עסקים
זהו מסלול לאנשי עסקים אשר טסים הרבה לחול, מדובר בביטוח שנתי ללא חובת דיווח על כל יציאה מהארץ.

רכישה אונליין>>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן