ביטוח עסק

כל בית עסק צריך כיסוי

כל בית עסק חייב להחזיק ביטוח עיסקי אשר יגן עליו בכל אירוע בלתי צפוי, בעלי העסקים שמשקיעים את מרצם וממון חייבים לקחת בחשבון כל תסריט אפשרי אשר יוכל לגרום להשבתה של העסק ולהפסדים כספיים גבוהים ולהערך בתאם כך שהעסק יהיה מוגן.

שוק הביטוח הבין זאת ופיתח היצע נרחב של ביטוחים עסקיים שמתאימים לכל תרחיש ולכל בית עסק לפי צרכיו עם מגוון פתרונות שיתאימו לכל סוג של פעילות עיסקית.

ביטוחים עסקיים – דבש לוצ'אנו וג'ק סוכנות לביטוח

ביטוח עסקי הינו ביטוח מורכב ביותר, מדובר בביטוח שדורש ניסיון של שנים רבות, הבנה מקצועית של תנאי הפוליסה וידע רחב בתחומים שונים ומגוונים, ג'ק דבש, בעלי המשרד מתמחה שנים בביטוחים שכאלו, לזכותו נסיון מצטבר של 30 שנה וזאת לצד ניסיון של אביו, דבש לוצ'אנו שכבר מעל 50 שנה פעיל בתחום.

ג'ק, בוגר תואר ראשון בכלכלה וממימון, בעל רישיון מומחה בכל ענפי הביטוח משמש סוכן הביטוח של חברות ועסקים גדולים ומורכבים כמו חברות בניה, תשתיות, מפעלים תעשייתים, חברות היטק ועוד. סוכנות הביטוח באמצעותו מציעה מגוון של ביטוחים עיסקים מורכבים מצד אחד ופשוטים מצד שני לכל תחום נדרש, המשרד מחובר ליועצי הביטוח המובילים בענף ופעיל מול רוב חברות הביטוח הגדולות בתחום וכל זאת כדי לייצר פתרון מקצועי רחב ובמחיר הוגן ככל שניתן.

מטרת המחלקה העסקית היא לייצר שקט לבעל החברה ולנהל את הסיכונים עבורו כך שחלילה ביום פקודה הפוליסה תשרת את המבוטח בצורה הטובה ביותר ולבעל החברה לא יהיה חיסרון כיס.

 

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן