ביטוח למעצבי עוגות

מתכון ביטוחי מנצח (ומתוק) למעצבי עוגות בישראל

כל בעל עסק ביתי לעיצוב עוגות יודע שאין דבר מספק יותר מלראות את החיוך על פניו של הלקוח ברגע שהוא מקבל את העוגה שבה השקיע המון מחשבה ויצירתיות. עם זאת חשוב להבין שכבעלי העסק אנו מחויבים לדאוג, בנוסף לאיכות העוגות והקינוחים שיוצאים מידינו, גם לבטיחות לקוחותינו ולמצבים נוספים בהם אנו עלולים להיתקל במהלך העבודה, בזמן האספקה ואף לאחריה.

 

כסוכנות ביטוח מובילה הרואה עצמה מחויבת לספק ללקוחותיה את פתרונות הביטוח האיכותיים והמתקדמים ביותר, אנו גאים להציג בפניכם מוצר בלעדי וייחודי לסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק – ביטוח למעצבי עוגות. הפוליסה מעניקה פתרון ביטוחי איכותי, ממוקד ומשתלם למעצבי עוגות בעלי עסקים פרטיים שמחזור פעילותם השנתית אינו עולה על 200,000 ₪.

ביטוח למעצבי עוגות – פתרון ייחודי ובלעדי בשוק הביטוח

ביטוח למעצבי עוגות הוא מוצר ייחודי שעונה על צורך ממוקד. במקום לרכוש ביטוח בנפרד ובמסגרת פוליסה רחבה, ולשלם עליו ביוקר, אנו בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מציעים לכם את המוצר היחיד בשוק הביטוח, שמעניק פיתרון משולב לביטוח צד ג' ואחריות המוצר במחיר ללא תחרות.

מה כוללת הפוליסה

פוליסת ביטוח למעצבי עוגות היא פוליסה ייחודית המורכבת משני כיסויים שונים – ביטוח אחריות כלפי צד ג' וביטוח אחריות המוצר.

ביטוח צד ג – מכסה את המבוטח במקרה של פגיעה או נזק בלתי צפוי שעלול להיגרם לצד שלישי כתוצאה מפעילות העסק, לדוגמה – נזק לדירת השכן כתוצאה משריפה בעסק, שפועל בבית, לקוחה שנופלת במהלך סדנת בישול בעסק וכד'.
ביטוח צד ג' מעניק כיסוי לנזקים עד לסך של 500,000 ש"ח.

ביטוח אחריות מוצר – מעניק כיסוי לנזקים שונים שעלולים להיגרם לצד שלישי – הרעלה, אלרגיה וכד', כתוצאה משימוש במוצר שתחת אחריות המבוטח, עד לסך של 500,000 ש"ח.

הקצפת של עולם הביטוח

דבש לוצ'יאנו וג'ק היא סוכנות ותיקה ובעלת מוניטין רב. הידע והניסיון העצום שרכשנו לאורך השנים מאפשרים לנו לזהות את הצרכים השונים של כל לקוח, להתאים לו פתרונות ביטוח חכמים וממוקדים, ולחסוך עבורו כסף רב.

להורדת טופס הצטרפות >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן