ביטוח חיים

לקחת אחריות על עתידך ועתיד משפחתך

ביטוח חיים, או בשמו המקצועי – ריסק, מאפשר לך לדאוג לעתיד המשפחה ולעתידך במקרה של אובדן כושר עבודה, נכות או מוות. סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מציעה לך מבחר ביטוחי חיים שיענו על צרכיך ועל צרכי בני המשפחה שלך.

מה זה ביטוח חיים ולמה צריך את זה?

כיום אתה עובד, לומד וחי את חייך בתחושת ביטחון. אך גם אתה יודע כי דברים עלולים להשתבש ולהשתנות וכדאי להיות מוכן לכל מצב.
במקרה של אובדן כושר עבודה או נכות אתה והיקרים לך יכולים להישאר ללא מקור הכנסה או עם מקורות הכנסה מצומצמים. דבר זה עלול לפגוע באיכות חייך וחיי הסובבים אותך ובצרכי החיים הבסיסיים.
בנוסף, במקרה של מוות, חס וחלילה, היקרים לך יחוו, בנוסף לאובדן הקשה, גם תקופת הסתגלות לא קלה למצב הכלכלי החדש בו הם יימצאו. דבר שעלול להביא אותם לירידה חדה ברמת החיים לה הורגלו ושאותה כל כך השתדלת להעניק.
ביטוח חיים מאפשר לך להבטיח את עתידך ועתיד היקרים לך באחד המקרים הללו. כאשר, חס וחלילה, יתרחש אירוע המכוסה בפוליסת ביטוח חיים, חברת הביטוח תשלם לך או לבני משפחתך את סכום הביטוח המכוסה בפוליסה. חלילה במקרה מוות, ישולם סכום חד פעמי גדול ואו קצבה חודשית אשר ימנעו קריסה כלכלית של המשפחה ושמירה על רמת החיים. במצב של אובדן כושר עבודה, חלילה, תוכל לקבל כל חודש פיצוי חודשי התואם את, רמת ההכנסות שלך בטרם קרות המקרה. דבר זה יבטיח שלא תהיה ירידה ברמת החיים של המשפחה מצד אחד ומצד שני שמירה על כבודך כמפרנס. מטרת הכסף היא להבטיח רמת חיים נאותה וזמן הסתגלות למצב החדש, לך וליקרים לך.

דרך פשוטה לחישוב גובה הכיסוי הנדרש:

לגבי ביטוח למקרות מוות, יש לקחת את ההכנסה נטו ולהכפיל אותה במספר החודשים שנשארו לילד הקטן במשפחה להגיע לגיל 25. לגבי הביטוח לאובדן כושר עודה, יש לוודא שהכיסוי עומד על 75% משכר ברוטו.

אתם מוזמנים לקרוא מידע נוסף בנושא בשאלות ותשובות >>

סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק – ביטוח חיים עם שירות אישי

סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק היא סוכנות משפחתית הרואה במשפחה את עמוד התווך לחיים טובים ובטוחים ומבינה את חשיבות הביטחון הכלכלי בעתיד. זאת הסיבה שכל ביטוח חיים הנרכש בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מלווה בבדיקה מדוקדקת של צרכי המבוטח והמוטבים. כך במקרה הצורך סכום הביטוח יספק ביטחון, רמת חיים נאותה וזמן הסתגלות למצב החדש.

אתם מוזמנים לקרוא עוד אודות סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>

מוצרי ביטוח חיים בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

ביטוח חיים למשכנתא
ביטוח חיים שמטרתו כיסוי למקרה מוות בגובה המשכנתא. מחירו של ביטוח זה אטרקטיבי יותר מזה של הבנקים. הביטוח כולל מס' מסלולי תשלום ובבחינה שנעשית במשרד ניתן לחסוך אלפי שקלים

ביטוח למקרה מוות
ביטוח המאפשר רכישה של סכום חד פעמי ואו קצבה חודשית שתשולם למשפחה במקרה של מוות, חס וחלילה

נכות מתאונה
ביטוח זה יפצה את המבוטח בסכום חד פעמי גבוה על כל אחוז נכות שחלילה יגרם למבוטח במקרה של נכות תאונתית. הרחבה זו מכסה גם נכויות אשר נגרמו, חלילה בזמן תאונת דרכים. מדובר בביטוח שאינו יקר וחשוב מאין כמותו כדי לחזור למצב כלכלי שפיר לאחר אירוע תאונתי

ביטוח לאובדן כושר עבודה
ביטוח זה יאפשר למבוטח לקבל משכורת חודשית מלאה במקרה של אובדן כושר עבודה שנגרם כתוצאה מתאונה או מחלה כל שהיא. במסגרת הביטוח ישולם למבוטח תשלום חודשי גם, אם צריך, עד הגיעו של המבוטח לגיל הפנסיה. במקביל, יהיה פטור המבוטח מהתשלום החודשי בגין כל הביטוחים שיש לו – והפוליסות ישארו בתוקף.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן