שירותים פיננסים

השקעות חכמות למען העתיד

כסף פנוי הוא כסף שיכול לעבוד ולהניב רווחים ללא מאמץ מיוחד. סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מעמידה לרשותך מבחר מוצרי השקעה חכמים בשילוב אנשי מקצוע מובילים ויצירתיים.

מה זאת אומרת שירותים פיננסים?

שירותים פיננסים הם הדרך שלך להשקיע את הכסף הפנוי שלך בצורה חכמה בהתאם לקריטריונים משתנים: צרכיך כמשקיע, הסכום המדובר, הסיכון אותו הנך מוכן לקחת ועוד.
כסף פנוי הוא סכום כסף גדול יחסית שלא מתוכנן לו שימוש בזמן הנתון. כסף זה יכול להיות כספי ירושה, פיצויים, כספי פרישה או לחילופין כסף שאותו אנו חוסכים באופן חודשי בתוכניות שונות לחיסכון עתידי ועוד.

שירותים פיננסים בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מעמידה לרשות לקוחותיה שירותים פיננסים שונים המספקים מענה רחב למגוון צרכים:

  • ניהול כספים בגיל הפרישה
  • פתרונות פיננסים לטווח ארוך
  • פתרונות פיננסים לטווח קצר
  • ניהול תיק השקעות
  • מסחר אישי בבורסה
  • משכנתאות

למידע נוסף על סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>

רשימת מוצרים ופתרונות:

בזכות הקשר לבתי השקעות מובילים וחברות ביטוח מן השורה הראשונה משרדנו נותן מענה במגוון מוצרים פשוטים ויעילים אשר יכולים להשביח את החיסכון שלכם כאלטרנטיבה לחיסכון בבנק, בין המוצרים ניתן לציין קופות גמל להשקעה, תוכניות פיננסיות לחיסכון שוטף, קופות גמל תחת תיקון 190 ועוד .

 ניהול כספים בגיל הפרישה
אנשים אשר מגיעים היום לגיל הפרישה חייבים לקבל החלטות נכונות וקריטיות לעניין הכספים שצברו לאורך חייהם בתוכניות שונות. החלטות אלו חייבות להיות מורכבות מכמה היבטים כגון: מיסוי, מצב רפואי, מצב משפחתי, נכסים נוספים וכדומה. משרדנו יוכל לתת מענה והכוונה נכונים תוך הפנייה למס' מסלולים שונים המשלבים פתרונות מקצועיים ביותר.

ניהול תיקי השקעות
חלקנו לאורך השנים צוברים כספים בתוכניות שונות ואו מקבלים סכומים שונים, למשל עקב פיצויים בזמן עזיבת עבודה, ירושות וכדומה, כספים אלו חייבים להיות מנוהלים לאורך זמן בצורה נכונה ושקולה. משרדנו עובד עם מס' בתי השקעות ומהמובילים בשוק ואנו יכולים לעזור לכם לבחור את מסלול ההשקעה ובית ההשקעות הנכון אשר יבטיחו את כספכם גם בתקופות קשות.

פתרונות פיננסים לטווח קצר
כולנו משתדלים באופן כזה או אחר לחסוך כסף בצורה חודשית, אם לחיסכון לילדים ללימודים, לבר או בת המצווה, להחלפת רכב וכדומה, היום ברוב המקרים החסכונות הללו נעשים בבנק בתוכנית אשר כמעט ולא תניב כל ריבית ראויה, משרדנו יאפשר לך לקבל פתרונות טובים ולקבל מוצרים מתוחכמים אשר גם יאפשרו לחסוך כסף ברמה חודשית, גם ישיגו תשואה טובה וכן יעלו פחות ממה שהבנקים מחייבים אתכם בגין חסכונות אלו.

ניהול חיסכון לטווח ארוך
משרדנו יאפשר לך לרכוש חסכונות פנסיונים לגיל הפרישה הן במסגרת של ביטוח מנהלים ואו קרן פנסיה, תוך בנייה אישית של מסלול המתאים לך, שימקסם לך את החיסכון לגיל הפרישה ויאפשר לך לפרוש עם פנסיה ראויה.

מסחר אישי בבורסה
חלקנו נוהגים להשקיע כספים בשוק ההון ובבורסה באופן עצמאי. לביצוע הפעולות הללו אנו נדרשים לשלם לבנקים סכומים מאוד נכבדים אשר מצמצמים דרמטית את התשואות שאנו משיגים. משרדנו מאפשר לך להעביר את ביצוע הפעולות מהמערכת הבנקאית לבתי השקעות אחרים ובכך לחסוך עלויות נכבדות.

משכנתאות
רובנו לאורך חיינו הבוגרים זקוקים למשכנתא, משרדנו עובד היום מול מספר גורמים בתחום זה, דבר שיכול לאפשר לך להשיג לעיתים ריביות טובות מאלו שהבנקים יציעו לך וכן לקבל שירות במגוון רחב של מסלולי משכנתא, תוך בנייה של מסלול התואם את היכולות של כל אחד מכם.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן