מידע ללקוח

כל המידע שאתה צריך

בעולם הביטוח והפיננסים אנו נדרשים לקבל החלטות אשר ישפיעו על עתידנו ועתיד היקרים לנו. סוכנות לוצ'יאנו וג'ק דבש מעמידה לרשותך ערוצי מידע מגוונים שיעזרו לך לקבל את ההחלטות הנכונות. כמובן שבמקרה הצורך אנשי המקצוע של הסוכנות ישמחו לענות על כל שאלה.

עברו הימים בהם היה צריך לחכות למכתב מחברת הביטוח שיפרט את מצב התוכניות השונות שרכשת. כיום כל חברת ביטוח מעמידה לרשותך אזור אישי באינטרנט המרכז את המידע הפיננסי על כלל תוכניות הביטוח, הפיננסים והחיסכון הפנסיוני שלך.
אתה מוזמן לבחור את חברת הביטוח אליה אתה שייך ולקבל את כל המידע האישי שלך ישירות למחשב, בכל מקום ובכל זמן. אנשי המקצוע בסוכנות לוצ'יאנו וג'ק דבש ישמחו לעמוד לרשותך בכל שאלה.

ניתן ומומלץ לתחבר ל"אזור האישי" של כל חברת ביטוח ואו בית השקעות כדי לקבל מידע מהיר ומיידי וכן כדי לבצע חלק מהפעולות שניתן לבצע בצורה דיגיטאלית למשל עידכון פרטים אישים כמו כתובת, שינוי מסלולי השקעה וכדומה.

כמו כן לרוב החברות יש היום אפליקציות למכשירי הסלולר אשר נותנות מענה יעיל ומהיר והכל בזמן אפס.

 

להלן מספר קישורים חשובים לשירותכם:

טפסים שימושיים

טפסי תביעה לביטוח דירה

טפסי תביעה לביטוח רכב

טפסים לכל צורך ובכל נושא

כדי לקצר תהליכים, סוכנות הביטוח דבש מאפשרת לכם גישה מהירה לטפסים שונים ומגוונים שמעודכנים באתרים של חברות הביטוח ובתי השקעות וזאת כדי שתוכלו בלחיצת כפתור למלא את הבקשה ולשלוח אותה ישירות אלינו, המאגר בכל חברה כולל את כל הטפסים וכמובן שאנו נשמח לסייע בכל צורך במילוי הטופס.

לינקים למאגר הטפסים בחברות הביטוח:

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן