ביטוח משכנתא

ביטוח נכס משולב עם ביטוח חיים

ביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה הנגזר מעצם לקיחת המשכנתא. בישראל כל לווה חופשי לבחור את הביטוח בו הוא מעוניין ואת הסוכנות דרכה הוא רוכש את הביטוח. סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מזמינה אותך לבחור את הביטוח המתאים במיוחד לצרכיך מתוך מגוון מוצרים של חברות הביטוח המובילות בישראל.

מה זה ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא משלב שני סוגי פוליסות, ביטוח נכס וביטוח חיים. כל ביטוח מבטח תחום שונה אך מטרתם היא זהה – הבנק מבטיח לעצמו החזר על ההלוואה שנלקחה.

ביטוח נכס – כיסוי ביטוחי שנועד לשמירה על שלמות המבנה או לפדיון ההלוואה במקרה של נזק. קריטריונים שונים קובעים את סכום הביטוח, אך לבנק קיימת זכות לחריגה מהנתונים שנקבעו על ידי השמאי ולהעלאת סכום הביטוח, במקרה והוא נמוך מסכום ההלוואה. קיימים מקרים בהם הבנק מאשר להוריד את סכום הביטוח עקב היותו גבוה יותר מסכום ההלוואה.

ביטוח חיים – מבטח את חיי הלווה ובאמצעותו מוודא הבנק כי המשכנתא תפרע, גם במקרה של מוות בטרם עת של המבוטח. ביטוח החיים עובד גם לטובת המבוטח מכיוון שבמקרה של מוות בטרם עת, הבנק מקבל את מלוא ההחזר והמשפחה נשארת בביתה ולא סובלת מעיקול הנכס.

למידע נוסף – שאלות ותשובות >>

ביטוח משכנתא בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

בעת רכישת בית לרוכשים יש הרבה דברים להתעסק איתם, ביטוח משכנתא הוא אחד מהם. בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו שירות מהיר ומקצועי, שיחסוך לכם הרבה זמן וכס; וישאיר אתכם פנויים לעסוק בשאר ענייני הבית.

למידע נוסף על סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן