ביטוח תאונות אישיות

למען הבריאות האישית

פתרון חשוב ומשמעותי במחיר נמוך מאוד, ביטוח תאונות אישיות יאפשר לכם לקבל פיצוי כספי שיכול להיות לעיתים גם בגובה של מאות אלפי שקלים בזמן הקריטי ביותר שיכול להיות אדם וזה לאחר אירוע תאונתי קשה, הביטוח גם ידע לתת פיצוי כספי חד פעמי וגם חודשי והכל בהתאם למוצר שירכש כולל הרחבות כמו פיצוי במקרה של שבר, כוויה וכדומה.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות מומלץ מאוד לרכישה במיוחד לחברות ואגודות המציעות שירותי ספורט ובריאות, כמו מועדוני ספורט, חדרי כושר ובעלי בריכות שחייה. במקומות כאלה יכולות להתרחש בקלות פגיעות גוף ובעזרת כיסוי קיים של ביטוח תאונות אישיות יוכל בעל החברה להבטיח שהפיצוי לא ייצא מכיסו.

ביטוח מיוחד לכל אחד

יש לשים לב שהביטוח בין החברות שונה בהיקף הכיסוי שלו ולכן אנו כגוף מקצועי יודעים להתאים לכל לקוח את המוצר הנכון עבורו כאשר כל פוליסה מותאמת בנפרד ובמקצועיות לפי דרישות וצרכי הלקוח ומתבססת על נתוניו האישיים כמו מצב בריאותו, גילו, מצבו הפיננסי ועוד.

ביטוח תאונות אישיות – דבש לוצ'אנו וג'ק סוכנות לביטוח בע''מ

צוות המשרד מתמחה במתן פתרון מקצועי המבוסס על נסיון רב שנים, אנו במשרד נדע "לתפור את החליפה" המתאימה לך כלקוח ולוודא שהכיסוי שנרכש תואם את הצרכים וכל זאת בעלות הנמוכה ביותר שנוכל להשיג:
לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן