ביטוח ימי

ביטוח מטענים וכלי שיט

במידה ואתם מייבאים סחורה או מייצאים אותה, הן על בסיס קבוע והן כאירוע חד פעמי ראוי שתבינו את הסיכון שבאובדן המטען ואו נזק שיכול להיגרם למטען בזמן השינוע שלו מאתר אחד בעולם לאתר שני.

נזקים למטענים קורים על בסיס יום יומי (משהו שפחות מדברים עליו), ישנם מקרים שעקב ים סוער הקברניט של האונייה מחליט לזרוק חלק מהמכולות לים, ישנם מקרים שמי ים חודרים למכולות וישנם מקרים שבהם מכולות מתהפכות וכל הסחורה נפגעת (ועוד דוגמאות רבות לנזקים).

ישנם גם מקרים שהמטען מובל בהובלה אווירית וגם אז אנו נתקלים בנזקים משמעותיים כמו מקרים של קלקול סחורה עקב שינוי טמפרטורה, מטענים חסרים וכדומה.

הובלת מטען ימי ואו אווירי יכולה להיות חשופה לאירועים כמו פגעי מזג אויר, שביתות בנמלים, מצב מלחמתי שגורר סגירת נמלים וכדומה.

ביטוח ימי הינו ביטוח מקצועי ביותר הדורש מיומנות גבוהה כך שללקוח תרכש הפוליסה המתאימה

שתגן עליו חלילה בזמן אירוע ביטוחי.

בנוסף, ביטוח ימי נותן מענה גם לכלי השיט ככל שיש לכם, לא משנה אם אתם משיטים אופנוע ים ואו יאכטה גדולה, בכל מקרה שכזה אתם נדרשים לבטח בגין נזקים שיכולים להיגרם לצד שלישי הן בגין פגיעות גוף והן רכוש כולל גם לכלי עצמו שבבעלותכם.

דבש לוצ'אנו וג'ק סוכנות לביטוח מבטחת עסקים רבים ושונים שמובלים מטענים מזה שנים רבות ומעמידה לרשותכם את כל הידע שצברה כדי  לענות על שאלות מקצועיות ולוודא שאתם רוכשים את הפוליסה הנכונה.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן