ידע מידע וכלים

כי ההחלטות של היום משפיעות על המחר

החלטות הנוגעות לפוליסות הביטוח שרכשת ולתוכניות הפיננסיות שלך מומלץ לקבל בעזרת איש מקצוע מומחה. עם זאת, על מנת שתוכל לקבל מושג כיצד החלטותיך היום משפיעות על עתידך, עומדים לרשותך מגוון מחשבונים וסימולאטורים בתחומים שונים.
בסוכנות לוצ'יאנו וג'ק דבש מעודדים את הלקוחות לקבל החלטות עצמאיות בכל הנוגע לפוליסות ולתוכניות הפיננסיות אותן הם רכשו. זאת הסיבה שלרשותך עומדים כלים מקצועיים שונים: מחשבון פנסיה, מחשבון חיים חדשים, מחשבון תשואות ועוד, המאפשרים לך להבין כיצד החלטות כיום משפיעות עליך מחר.

עם זאת, חשוב להבין כי הכלים השונים אינם מהווים תחליף לשירות וליווי מקצועי על ידי אחד מאנשי הסוכנות. אנא פנה לסוכנות לוצ'יאנו וג'ק דבש רגע לפני קבלת ההחלטה ותיהנה מתמיכה מקצועית וליווי אישי.

קישורים שימושיים 

ביטוח נט – מערכת להשוואת חברות ביטוח
במערכת התשואות, תוכלו לקבל מידע מפורט אודות תשואות חברות הביטוח הפועלות בישראל, להשוות ביניהן ולהשוות את התשואות שהשיגו אל מול מדדי שוק נבחרים לפי נקודות זמן וטווחים של שנה ויותר.

גמל נט – מערכת להשוואת קופות גמל
במערכת להשוואת קופות גמל תוכלו לקבל מידע מפורט אודות תשואות קופות הגמל הפועלות בישראל, להשוות ביניהן ולהשוות את התשואות שהשיגו אל מול מדדי שוק נבחרים לכל נקודת זמן לכל טווח זמן העולה על שנה.

פנסיה נט – מערכת להשוואת קרנות פנסיה
במערכת תוכלו לקבל מידע מפורט אודות תשואות קרנות הפנסיה החדשות הפועלות בישראל, להשוות ביניהן ולהשוות את התשואות שהשיגו אל מול מדדי שוק נבחרים לכל נקודת זמן לכל טווח זמן העולה על שנה.

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן