ביטוח הנדסי ועבודות קבלן

לישון בשקט בזמן שהבנאי עובד

כל העוסקים בתחום הבניה, החל מקבלנים, יזמי נדל"ן, אדריכלים, מהנדסים, חברות לציוד מכני כבד ואפילו לקוחות פרטיים המשפצים נכס בכוחות עצמם. כל אלה זקוקים לביטוח הנדסי מקצועי לעבודות קבלניות שידע לתת מענה רחב בזמן נזק או פגיעה.

לאורך חיי פרוייקט בניה יש סיכונים משמעותים אשר יכולים לגרום לנזקים של מילינוי שקלים ואף יותר וזאת לאור העובדה שתהליך של בניה כולל שלבים רבים שחלקם יכולים להשפיע על כל הפרוייקט.

כולנו זוכרים את אסון קריסת החניון שהיה בשלב של בניה ברחוב הברזל בתל אביב אבל לא כולם יודעים שכימעט בכל יום יש אירוע משמעותי באתרי בניה, החל מנפילות של עובדים מהפיגומים ועד קריסות של מבנים תוך כדי הבניה.


ביטוח הנדסי וביטוח עבודות קבלן הם ביטוחים מורכבים ביותר שדורשים ידע רב ורחב וחשוב לבנות את הפוליסה כך שתתן מענה טוב ככל שניתן לכל מקרה קיצון שיגיע.

מה כולל ביטוח הנדסי ועבודות קבלן?

ביטוח הנדסי יכול לכלול בתוכו כיסויים רבים ומגוונים, בעיקר הפוליסה תכלול שלושה פרקים, פרק ראשון יכלול כיסוי לפרוייקט עצמו, פרק שני לנזקים לצד שלישי ופרק שלישי נזקים לעובדים הקבלן.

לכל אחד מהפרקים הללו יש הרחבות רבות ומגוונות כמו פריצה, רעידת אדמה, יעוץ אדריכלים, פינוי הריסות, רעד והחלשת משען ועוד עשרות הרחבות שונות ומגוונות.

בנוסף, יש חשיבות דרמטית לבטח את כלל הציוד שנמצא באתר בביטוח מכני הנדסי אשר יתן מענה ביטוחי גם לכלים באתר.

ככל, מדובר על ביטוח מורכב מאוד שיש להתאים לכל פרוייקט בנפרד, אין פוליסה של פרוייקט א דומה לפוליסה של פרוייקט ב ובכל פוליסה יש להכניס את ההרחבות הנדרשות המתאימות לפרוייקט

ביטוח הנדסי ועבודות קבלן – דבש לוצ'אונו וג'ק סוכנות לביטוח בע''מ

משרדנו מתמחה שנים רבות בביטוח הנדסי ובביטוחים לפרוייקטים מורכבים בתחום הבניה, בעל הסוכנות, ג'ק דבש אישית אחראי לכל פוליסה שיוצאת מהמשרד, עד היום הוא ביטח פרוייקטים מורכבים ומסובכים בתחום התשתיות הכוללים בניה של מנהרות, גשרים, מחלפים, פרוייקטים בתחום הרכבת הקלה, סכרים, תשתיות תקשורת וכדומה. כמו כן ג'ק מטפל אישית בביטוחים של פרוייקטים בתחום התמ"א, מבני מגורים, שיפוצי בתים וכל מה שקשור לעולם הבניה.

המשרד חבר למשרדי יועצים המובילים את הענף שמלווים את הפרוייקטים וכן לחברות הביטוח הגדולות בארץ שיודעות לתת מענה מקצועי ורחב לדרישות הלקוח, כמו כן משרדנו מחזיק מפרט ביטוחי מקצועי ורחב אשר מוצמד לפוליסת הקבלנים כדי לתת פתרון רחב ככל שניתן.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן