ביטוח סיעודי

מצב סיעודי – אפשר ורצוי להיות מוכנים לכך

אף אחד לא מעוניין לחשוב על עצמו במצב סיעודי – אך מכיוון שלא כל מה שמתרחש הוא בשליטתך כדאי להיות מוכן לכל מצב. סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מזמינה אותך להבין מהו מצב סיעודי וכיצד ביטוח סיעודי יכול לעזור.

טיפול סיעודי באנשים חולים או מבוגרים צריך להיות מקצועי, יומיומי, סבלני ואוהב. בני המשפחה יתקשו לתת טיפול כזה לאורך זמן. לבחירה באנשי מקצוע או במוסדות נאותים דורשים עלויות גבוהות ומתמשכות. הבחירה ההגיונית היא להתכונן מראש ולרכוש ביטוח סיעודי שידאג לכם וליקיריכם.

מה זה ביטוח סיעודי ומדוע צריך אותו?

חולה סיעודי מוגדר כחולה אשר בכל גיל לא יכול לבצע שלוש מתוך הפעולות הבאות: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, ללכת, לשלוט בסוגרים ולהשתמש בשירותים. גם תשוש נפש נחשב לחולה סיעודי, מצב סיעודי יכול להיגרם מסיבות שונות, תאונת דרכים, מחלות קשות וזיקנה מצב סיעודי גורר הוצאות רבות הנופלות כנטל על משפחת החולה (מעל 10,000 ש"ח בחודש ) מכיוון שהשתתפות המדינה בטיפול היא חלקית עד אפסית, ביטוח סיעודי בא לספק כיסוי כלכלי למקרה כזה ולעזור למשפחת החולה לעמוד בהוצאות הכבדות. הכיסוי הכספי ניתן כקצבה חודשית ומאפשר למבוטח ולבני משפחתו להמשיך לחיות ברמת החיים אליה התרגלו ללא צורך בחיפוש אחר מקורות מימון חלופיים. למידע נוסף – שאלות ותשובות >>

ביטוח סיעודי בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

מכיוון שביטוח סיעודי נוגע גם לעתידם של המבוטחים וגם לעתיד של בני משפחותיהם, יש לשים לב כי הביטוח הנרכש מתאים לצרכים של המשפחה כולה.
בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק תעבור עם סוכן הביטוח תהליך מוגדר של בחינת הצרכים שלך ושל בני משפחתך והתאמת ביטוח סיעודי מבין מגוון המוצרים של חברות הביטוח המובילות בישראל

למידע נוסף על סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>

ביטוח סיעודי – רשימת מוצרים

עד לאחרונה היה מגוון רחב של מסלולים בביטוח סיעודי, כאלו עם תקופת פיצוי לחמש שנים, שמונה שנים ואף לכל החיים, כמו כן ביטוחים עם תקופת המתנה משתנה מחודש אחד ועד חמש שנות המתנה.
לאחרונה חברות הביטוח בכל העולם החלו לצאת מענף זה ולהפסיק לשווק את הביטוח, משרדנו שפועל מול כל החברות המובילות מנסה ככל שניתן לייצר פתרון לכל פונה המותאם לצרכיו בהתאם למוצרים הקיימים בשוק.

אנו מזמינים אותכם לפנות אלינו בכל צורך בביטוח סיעודי כדי שנעזור במציאת פתרון הולם ככל שניתן.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן