חיסכון פנסיוני

תקופת הפרישה – תקופה חדשה, צרכים חדשים

כשתגיע לתקופת הפרישה תגלה שיחד עם ההנאה וההתרגשות עולות שאלות שונות הזקוקות למענה. אחת השאלות היא שאלת הפרנסה. חיסכון פנסיוני המתוכנן נכון יספק מענה הולם בדמות קצבה חודשית לכל ימי חייו של המבוטח.

חיסכון פנסיוני – המשכורת שלך לתקופת הפרישה

חיסכון פנסיוני הוא חיסכון לטווח ארוך עם ביטוח חיים היכול לכלול אחת או יותר מהתוכניות הבאות:

 • קרנות פנסיה
 • קופות גמל
 • ביטוחי מנהלים
 • קרנות השתלמות

מטרת החיסכון הפנסיוני היא לצבור כספים שישתחררו לרוב כקצבה חודשית בתקופת הפרישה. עם זאת ישנם מצבים בהם הכסף שנצבר ישתחרר כסכום חד פעמי: מקרה של נכות או מוות בטרם עת של המבוטח.
חיסכון פנסיוני עונה על מספר צרכים בחיי המבוטח ובני משפחתו:

 • משכורת לתקופת הפרישה – מכיוון שלרוב החיסכון הפנסיוני מופרש בצורת קצבה חודשית במשך כל חייו של המבוטח, החיסכון הפנסיוני משמש כמעין משכורת המאפשרת למבוטח ולבני משפחתו לשמור על רמת החיים אליה התרגלו. 
 • אובדן כושר עבודה – מקרה של נאובדן כושר עבודה גורר אחריו הוצאות רבות. קבלת קיצבה חודשית במקרה של אי כושר עוזרת למבוטח ולבני משפחתו להסתגל למצב החדש ללא צורך במציאת מקורות מימון חלופיים ושימוש בחיסכונות שהצטברו.
 • מוות בטרם עתמקרה של מוות בטרם עת של המבוטח ידרוש ממשפחתו להסתגל למצב חדש הן מבחינה רגשית והן מבחינה כלכלית. קבלת סכום משמעותי שנצבר בחיסכון הפנסיוני יאפשר תקופת הסתגלות רכה יחסית והמשך התנהלות ללא נפילה "לבור" כלכלי משמעותי.

למחשבון פנסיוני>>

חיסכון פנסיוני בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

עד שנת 2005 הפתרונות הפנסיונים של העובדים השכירים הוכתבו על ידי מעסיקיהם. בעקבות חקיקת בכר, עבר הכוח לידי המבוטח העובד וכיום כל עובד רשאי לבחור את הרכב הפתרון הפנסיוני שלו ולהתאימו לצרכיו.
סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק היא סוכנות משפחתית המודעת לחשיבות החיסכון הפנסיוני למבוטח ולבני משפחתו. בבואך לרכוש חיסכון פנסיוני בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק תיהנה מליווי אישי ומקצועי צמוד ומתהליך מובנה על מנת להתאים את החיסכון לצרכיך האישיים.
התהליך יכלול:

 • סקירת צרכים עכשוויים
 • סקירת צרכים עתידיים
 • סקירת מגוון החסכונות הפנסיונים המוצעים
 • התאמתה חסכונות פנסיונים לצרכי המבוטח
 • שימוש במאגרי מידע כמו המסלקה הפנסיונית והר הביטוח

למידע נוסף על סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>

חיסכון פנסיוני – רשימת מוצרים

קרן פנסיה
קרן פנסיה מאפשרת פתרון בשלושה מצבים: מוות, נכות (אי כושר)  וזקנה. בכל אחת משלושת המצבים הללו, המבוטח ואו בני משפחתו יקבלו קצבה חודשית. משרדנו מייצג את מירב קרנות הפנסיה הגדולות בישראל, יש לציין שקרן הפנסיה מתנהלת על פי תקנון ולא חוזה, דבר המאפשר לקרן הפנסיה לשנות את תנאי המבוטחים ללא כל הודעה מוקדמת

ביטוח מנהלים
ביטוח מנהלים, בדומה לקרן הפנסיה, מאפשר לקבל קצבת זקנה כסכום חודשי, אולם בדרך כלל את הכיסוי למקרה מוות תשלם חברת הביטוח למשפחת המבוטח כסכום חד פעמי ולא כקצבה חודשית. בביטוח מנהלים לא תמיד המעסיק יוסיף כיסוי לאובדן כושר עבודה. יש לציין שביטוח מנהלים הינו חוזה שלא ניתן לשינוי בניגוד לקרן הפנסיה כך שגם אם חברת הביטוח מבקשת לעדכן את הקצבאות שישולמו למבוטחים, העדכון לא יחול על מי שיש לו כבר ביטוח קיים.

קרן השתלמות
קרן ההשתלמות אינה מוצר ביטוחי אלא חיסכון שאותו עושה המעסיק לעובד. מטרת החיסכון הינה לחסוך כסף למטרת לימודים ואו השתלמות מקצועית ובתום שש שנים רשאי המבוטח למשוך את הכסף לכל מטרה. זוהי הטבה של המעסיק שלא מחויבת על פי חוק. המלצתנו לעניין קרן השתלמות הינה לא למשוך את הכסף גם בתום 6 שנים אלה לנסות ולשמר אותו ככל הניתן לגיל הפרישה כדי לתגבר את החיסכון לקראת הפרישה.

קופת גמל
קופת גמל הנה חיסכון שאותו עושה המעסיק לעובד. מטרת החיסכון הינה לחסוך כסף לגיל הפרישה. יש לקחת בחשבון שבגיל הפרישה המבוטח לא יוכל למשוך את הסכום המצטבר כסכום חד פעמי אלא יהיה מחויב להעביר את הכסף לקופה קצבתית שממנה יקבל קיצבה חודשית, כמו כן בקופת גמל אין כל ביטוח ולכן מוצר זה מומלץ רק למקרים שבהם יש קושי להצטרף למוצרים אחרים.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

מוצרי ביטוח חיים בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

ביטוח חיים למשכנתא
ביטוח חיים שמטרתו כיסוי למקרה מוות בגובה המשכנתא. מחירו של ביטוח זה אטרקטיבי יותר מזה של הבנקים. הביטוח כולל מס' מסלולי תשלום ובבחינה שנעשית במשרד ניתן לחסוך אלפי שקלים

ביטוח למקרה מוות
ביטוח המאפשר רכישה של סכום חד פעמי ואו קצבה חודשית שתשולם למשפחה במקרה של מוות, חס וחלילה

נכות מתאונה
ביטוח זה יפצה את המבוטח בסכום חד פעמי גבוה על כל אחוז נכות שחלילה יגרם למבוטח במקרה של נכות תאונתית. הרחבה זו מכסה גם נכויות אשר נגרמו, חלילה בזמן תאונת דרכים. מדובר בביטוח שאינו יקר וחשוב מאין כמותו כדי לחזור למצב כלכלי שפיר לאחר אירוע תאונתי

ביטוח לאובדן כושר עבודה
ביטוח זה יאפשר למבוטח לקבל משכורת חודשית מלאה במקרה של אובדן כושר עבודה שנגרם כתוצאה מתאונה או מחלה כל שהיא. במסגרת הביטוח ישולם למבוטח תשלום חודשי גם, אם צריך, עד הגיעו של המבוטח לגיל הפנסיה. במקביל, יהיה פטור המבוטח מהתשלום החודשי בגין כל הביטוחים שיש לו – והפוליסות ישארו בתוקף.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן