ביטוח בריאות פרטי לאחר הרפורמה

ביטוח בריאות פרטי לאחר הרפורמה

החשיבות ברכישת ביטוח בריאות לאור השינויים, בהתאם להנחיות המפקחת על הביטוח

בשנת 2016 עולם ביטוחי הבריאות עבר שינוי קיצוני כאשר הפיקוח על הביטוח חייב את חברות הביטוח לייצר מוצרים בפרומט חדש שכלל שינויים רבים ומגוונים במוצר ביטוחי הבריאות.

עיקר השינויים כללו שיטת תמחור חדשה, ביטול האפשרות ללכת לכל רופא וכן מתן אפשרות לחברות הביטוח לייקר את המחיר אחת לשנתיים ככל שיהיה צורך מבחינתה.

להלן עיקר השינויים שחלו במוצר:

  1. הפוליסה תהיה נתונה לשינויים:בהתאם לרפורמה לא יוכל מבוטח לרכוש פוליסה כ"חוזה" שאינו ניתן לשינוי, אלא ירכוש פוליסה שתנאיה ישתנו מדי שנתיים . כך, הפוליסה שאמורה להבטיח למבוטח כיסויים והגנות ביום הדין, תהיה חשופה ולשינויים שלא בשליטתו של המבוטח  אבל תהיה בפיקוח מלא של משרד האוצר שסביר להניח לא יאפשר שינויים לרעה .
  2. בחירה רופא מנתח מתוך רשימה:בעוד שעד הרפורמה לכל מבוטח הייתה אפשרות לרכוש פוליסה המבטיחה לו את החופש לבחור כל מנתח בו הוא חפץ, הרי שעם החלת הרפורמה הוא יוכל לבחור מנתחים מתוך רשימה בלבד שמפרסמת חברת הביטוח, נכון להיום כל חברת ביטוח פירסמה רשימה מכובדת עם מיטב הרופאים שיש בכל תחום.
  3. שיפור אוטומטי בטכנולוגיות החדשות: המוצר החדש מאפשר לחברות הביטוח להרחיב באופן אוט' את הפוליסה כך שתמיד תתאים את עצמה לטכנולוגיות החדישות ביותר שיוצאת בתחום הרפואי.
  4. הרחבת כיסויים – המוצר החדש הרחיב את סכומי הביטוח והכיסויים בצורה משמעותית כך שלמשל כיסוי לתרופות שעד הרפורמה כלל כיסוי של עד 1,000,000 ש"ח היום מגיע גם לסכומים של 3,000,000 ש"ח ויותר וכולל הרחבה רחבה משמעותית להגדרה של תרופה.

אין לכם ולמשפחה ביטוח בריאות? רוכשים ביטוח בריאות עוד היום!

ביטוח בריאות הינו ביטוח שכל תא משפחתי חייב להחזיק, לא מדובר במותרות אלה בצורך אמיתי אשר יכול בזמן אירוע רפואי משמעותי להיות ההבדל בין חיים למוות ובין קריסה כלכלית לשימור מצב קיים.

סוכנות הביטוח דבש לוצ'אנו וג'ק מפצירה בכם בעניין זה לא לחסוך כסף ולפעול מיידית לרכוש ביטוח שכזה.

היום יש מגוון רחב של מוצרים כך שגם במחיר יחסית מאוד נמוך של עשרות שקלים בחודש ניתן לייצר פתרון רחב לקטסטרופות שחלילה יכולות לצוץ.

משרדנו מתמחה בתחום זה ומחזיק צוות שלם שידע לתפעל לכם את התביעה בצורה מהירה ביותר, להמליץ לכם על מיטב הרופאים ואף לתת המון מידע וידע בתחום הרפואי וזאת בזכות נסיון רב השנים של טיפול באלפי תביעות.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

 

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן