ביטוח בריאות

למען בריאות המשפחה

כל תושבי ישראל מבוטחים בביטוח בריאות ממלכתי ורובם אף נהנים משרותי בריאות נוספים של קופות החולים. אך האם שני סוגי ביטוחים אלה נותנים לך את המענה המקיף לו כל אחד זקוק בתחום הרפואי? סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מזמינים אותך לקרוא למה ביטוח רפואי פרטי הוא דבר חשוב וכיצד הוא תורם לבריאות המשפחה.

סוגי הביטוח בישראל

כל תושבי ישראל מבוטחים בביטוח בריאות ממלכתי. ביטוח בריאות זה הינו ביטוח בסיסי ואת השירותים המחויבים בביטוח זה מקבלים המבוטחים דרך קופות החולים אליהן הם שייכים.
קופות חולים השונות שרצו למשוך אליהן עוד ועוד מבוטחים יצרו את שירותי הבריאות הנוספים (שב"ן) שהרוב מכירים כביטוחים משלימים. ביטוחים אלה אומנם יותר מקיפים מביטוח הבריאות הממלכתי.
ראוי לציין שקופות החולים נותנים מענה מצויין לכ – 80% מהשירותים שכולנו צורכים מהם, אולם לצערנו ה – 20% הנותרים נשארים ללא מענה והם אלו השירותים שאמורים לתת לנו פתרונות בזמן של בעייה קטסטרופלית כמו צורך בהשתלה, תרופה מצילת חיים, ניתוח בחו"ל וכדומה.

לעומת ביטוח הבריאות הממלכתי ושירותי הבריאות הנוספים המוענקים על ידי קופות החולים, ביטוח בריאות פרטי מאפשר קבלת מענה בריאותי רחב המותאם לצרכי המבוטח ובני משפחתו.
ביטוחי בריאות פרטיים רבים מספקים מענה למצבים הבאים:

• ניתוחים בארץ ובחו"ל
• טיפולים מיוחדים ומורכבים בחו"ל
• תרופות מצילות חיים ואו כאלו שאינן מוכסות בסל הבריאות הממלכתי
• מחלות קשות
• השתלות
• סיעוד
• אמצעים טכנולוגיים מתקדמים
• בדיקות הבחנתיות כולל סקר מנהלים, בדיקות הריון, צינטור ורטואלי, MRI וכדומה

מה צריך לכלול ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות טוב יכלול בתוכו שורה של כיסויים למגוון שירותים רפואיים, מימון טיפולים בריאותיים, מימון מצבי חירום רפואיים, כיסוי לרכישת תרופות יקרות וכיסוי לפעולות רפואיות מחוץ למדינת ישראל כולל השתלות וטיפולים מיוחדים.
חשוב לבחור ביטוח בריאות שיתאים למצב הבריאותי ולסגנון החיים. מרכיב העלות חייב להילקח בחשבון ולכן מומלץ לקבל ליווי מקצועי מטעם איש מקצוע מנוסה ולבנות ביטוח הבנוי מרבדים שונים של כיסוי שיותאם לכל כיס.

ביטוח בריאות בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

צוות המומחים בסוכנות לוצ'יאנו וג'ק דבש הרכיב ובנה חבילךה המשלבת כיסוי לניתוחים פרטיים, מימון לתרופות שלא בסל הבריאות, מימון להשתלות וכל כל מה שקשור לבדיקות הבחנתיות וטיפולים אלטרנטיבים, הסוכנות מעמידה לרשותכם מגוון ביטוחי בריאות אשר מספקים מענה למקרים בריאותיים שונים. צוות המשרד יעמד לרשותכם בכל שאלה ויידעו להתאים לכם ביטוח בריאות שיענה על צרכיך וצרכי משפחתך. בוא לדאוג לעתיד משפחתך באמצעות ביטוח בריאות מקיף ואיכותי. כי הרי כל אדם יודע – "העיקר זה הבריאות". למידע נוסף על סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>

ביטוחי בריאות – רשימת מוצרים

ביטוח ניתוח בינלאומי
ביטוח זה מקנה למבוטח ולבני משפחתו כיסוי רחב ביותר אשר מכסה את העלות של כל ניתוח בכל מקום בעולם ללא הגבלת סכום, כיסוי מלא להשתלות, כיסוי לתרופות אשר לא נימצאות בסל הבריאות, כיסוי לבדיקות הבחנתיות וכן כיסוי למחליפי ניתוח.

ביטוח מחלות קשות
ביטוח זה מאפשר למבוטח לקבל סכום חד פעמי גדול (עד 600,000 ש"ח) בקרות אירוע רפואי קשה כמו חלילה מחלת סרטן, התקף לב, שבץ מוחין, כוויות וכדומה.

ביטוח סיעודי
ביטוח זה מקנה למבוטח ולבני משפחתו פיצוי חודשי בקרות מקרה סיעודי אשר אמור לאפשר למשפחה לטפל במבוטח ברמה הגבוה ביותר מבלי להוציא כספים נכבדים מהכיס.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן