ביטוח חבויות

מקצועית, מוצר, נושאי משרה

אחריות עם כיסוי

לא משנה אם אתה מהנדס, עו"ד, רופא חשמלאי, אדריכל או בעל כל תפקיד אחר עם אחריות, סביר להניח שהתפקיד שלך כולל בתוכו אחריות כלפי גורמים אחרים כמו הלקוחות שלך העובדים שלך, וכן גורמים אחרים שמולם תהיה באינטראקציה.

כדי להגן עלייך חברות הביטוח בנו סל של פתרונות הכוללים ביטוחים של אחריות מקצועית, אחריות מוצר ואחריות נושאי משרה.

ביטוח אחריות מקצועית

בעלי מקצוע הנותנים שירות מקצועי ללקוחות באופן קבוע כגון רופאים, עורכי דין, רואי חשבון, מהנדסים, חשמלאים, קבלנים, מעצבים וכדומה , צריכים לדאוג לכיסוי אחריותם המקצועית כך שחלילה במקרה שבו הם יכשלו ויתנו עצה לא נכונה שנתנה עקב רשלנות שתגרום נזק לגורם אחר (כלכלי או פיזי), יהיה לבעל המקצוע ביטוח שיגן עליו וימנע ממנו לקרוס כלכלית..
ביטוח אחריות מקצועית מציע שורה של כיסויים למצבים כאלה, הכוללים פיצוי למתלוננים ו/או הוצאות משפטיות אם הדברים מתגלגלים להכרעת בית משפט. קיימת אפשרות להרחיב את טווח הכיסויים בפוליסה ולכלול בתוכה גם סעיפים המתייחסים לפגיעות צד ג', חבות תביעות דיבה ועוד.

ביטוח אחריות מוצר

אם אתה יצרן, משווק, מייבא, מפיץ של מוצר כלשהו , "חוק מוצרים פגומים" חל עלייך ומטיל עלייך אחריות לכל נזק שהמוצר יגרום כצואה מכשל במוצר, זה יכול להיות מוצר חשמלי שגרם לדליקה, מוצר מזון שגרם להרעלה ועד גשר שקרס בגלל בניה לקויה, אירועים שכאלו לרוב גוררים נזקים פיזיים לגוף ואו רכוש והתביעות שמוגשות מגיעות לסכומים נכבדים מאוד של מיליוני שקלים.

ביטוח נכון ומקצועי יגן עליך במקרה של תביעה שכזו וייתן לך את יכולת להמשיך ולהפעיל את העסק ללא קריסה כלכלית. ביטוח זה לרוןב יכלול גם כיסוי של איסוף מוצרים במקרה של תקלה בקו מוצרים.

ביטוח אחריות לנושאי משרה

אם אתה חבר בדירקטוריון, או מוגדר כנושא מישרה בכיר בחברה (מנכ"ל וכל הכפופים לו באופן ישיר)  כל אלה לוקחים החלטות אופרטיביות מידי יום שבסופן יכול להיות סיכון משפטי או פיננסי. ביטוח אחריות לנושאי משרה מציע כיסוי והגנה למוטב כנגד תביעות מצד החברות המעסיקות, בעלי המניות ובעלי עניין אחרים ולקוחות החברה. עוד מציע ביטוח אחריות לנושאי משרה כיסוי בתביעות בהן קיים חשד לרשלנות מקצועית או מחדל ניהולי. הפוליסה נותנת כיסוי להוצאות התיק המשפטי ויכולה לכלול סעיפים נוספים להתאמה מיטבית לדרישות הלקוח.

ביטוחי חבויות – דבש לוצ'אנו וג'ק סוכנות לביטוח בע''מ

הצוות המקצועי בסכונות שלנו מנוסה ומעודכן בכל הקשור לביטוחי חבויות ויוכל להציע לך מגוון רחב של פתרונות מקצועים התפורים בהתאם לעיסוק שלך ולמוצר שאתם משווקים. משרדנו חבר למיטב יועצי הביטוח בתחום וכן פיתח פתרונות יחודיים אשר משווקים בלעדית רק אצלנו. הסוכנות מציעה פוליסות אחריות מקצועית לשורה של בעלי מקצוע כגון: משרדי עו"ד, משרדי רו"ח, מטפלים אלטרנטיביים, מהנדסים, חשמלאים, מעצבים בתחומים שונים, שמאי מקרקעין ועוד.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר

קניית ביטוח אונליין
ישר מהכורסא!

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
דילוג לתוכן