שומרים על המשפחה גם על הכביש

הרכב משמש אותך ואת בני משפחתך לנהל את חייכם בנוחות. מעבר לנהיגה זהירה ששומרת על הנוסעים ברכב, ביטוחי רכב מאפשרים לך לכסות מקרים של נזק גם לרכב וגם לבני המשפחה וכך לאפשר נהיגה בראש שקט. סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מזמינה אותך ליהנות ממוצרי ביטוח מעולים עם שירות איכותי ומהיר.


מה זה ביטוח רכב?

ישנם שלושה סוגים של ביטוח רכב:
  • ביטוח חובה הוא ביטוח בו כל בעל רכב מחויב על פי חוק להחזיק, הביטוח מכסה נזקי גוף שנגרמו לנהג, לנוסעים ברכב ולכל הנפגעים בתאונה כתוצאה משימוש ברכב. לעומת ביטוח חובה ביטוח מקיף וביטוח צד ג', הם ביטוחי רשות:
  • ביטוח מקיף – פוליסה המספקת כיסוי ביטוחי במקרה של נזק לרכב של המבוטח במקרים שונים כגון: תאונות דרכים, אש, התפוצצות או התלקחות, ניסיון לגניבה, גניבה, נזקים שיגרמו לצד ג', כיסוי גרירה, רכב חליפי, שמשות, הגנה משפטת ועוד.
  • ביטוח צד ג' - מעניק כיסוי לנזק שגרם רכבו של המבוטח לרכב אחר או רכוש של אדם אחר. אינו מכסה נזקים שייגרמו לרכב הנמצא בבעלות המבוטח.


למה צריך ביטוח רכב?

הרכב שלכם הוא נכס יקר ושימושי ביותר ובטח קשה לכם לדמיין כיצד התנהלו חייכם בלעדיו. זאת הסיבה שאתם מעוניינים לשמור על הרכב במצב טוב, שמיש וזמין. עם זאת מדי יום ניזוקים בישראל מאות כלי רכב במצבים שונים: תאונות דרכים, גניבות, מעשי זדון ועוד, ופעמים רבות הנהג הישראלי הממוצע מוצא את עצמו נדרש להוצאות גבוהות בעקבות נזקים שנגרמו לרכבו או לרכב אחר.

שלושת ביטוחי הרכב – חובה, צד ג' ומקיף – מאפשרים לכם לנהוג בראש שקט ולדעת שגם אם יקרה משהו אתם מכוסים מבחינה כלכלית.
למידע נוסף - שאלות ותשובות >>ביטוחי רכב בסוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק

סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מספקת לכם מגוון ביטוחי רכב של חברות הביטוח המובילות בישראל, יחד עם שירות מקצועי ואמין ומחירים אטרקטיביים במיוחד.
אתם מוזמנים לקרוא עוד על רשימת ביטוחי הרכב המוצעים על ידי הסוכנות ולזכור שלכל ביטוח רכב מתווספים גם המקצועיות והיחס האישי המייחד את סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק מול כל המתחרים.
למידע נוסף על סוכנות דבש לוצ'יאנו וג'ק >>


רשימת ביטוחי רכב

ביטוח מקיף
ביטוח המכסה כל נזק תאונתי שיגרם לרכב ואו לצד ג', כולל גניבה, תאונה, נזקי מיים וכדומה, משרדנו העובד מול כל חברות הביטוח המובילות פועל כך שלכל רכת תינתן הצעת המחיר הטובה ביותר ובמקביל הפוליסה תהיה רחבה ככל שניתן כולל הרחבות רבות ומגוונת.

ביטוח צד ג'
ביטוח זה נותן מענה אך ורק להזקים שהמבוטח גורם לרכוש של צד ג', רכב ואו רכוש אחר, משרדנו מרחיב את הביטוח הנ''ל כך שיכסה את המבוטח גם במקרים של צורך בגרירה, רכב חליפי ושמשות ולמרות שלא מדובר בביטוח מקיף

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישה – צור קשר